“Jen se cely den valí v posteli”: Spory v rodině Moniky Štikové

48letá Monika Binias se před týdnem vdala za mladého hokejistu Petra. Teď si musí užívat líbánek, ale místo toho bojuje se svou rodinou. Její mladší dcera Charlotte se proti nim ohradila.

Se svou starší dcerou se Monika pohádala, a dlouhodobě s ni nemá žádný kontakt. Teď se uskutečnil konflikt i s mladší dcerou Charlottou, která se negativně vyjádřila o svatbě své maminky.

Zdroj: expres.cz

“Na můj rozvod s Michalem Štikou moji rodiče neměli žádný vliv. Byl zapříčiněn amoralním chováním, dluhy, nezodpovědnosti, nevěrou a domácím násilím,” řekla Monika.

Jeden z důvodů rozchodu byla ještě i bývala tchyně Štikové, která měla synovi uháněl ženy do postele. Teď to vypadá, že Charlotte a Ornella jsou na straně otce.

Zdroj: instagram.com

Také Charlotte označila svou babičku( maminku Moniky) za chorou a zlou. “Mohe maminka je proste báječná. Vždy se snaží všem pomoct, ale prostě nesnese, když se mladý člověk od 18 let nechá živit od své matky, a to i s jejím přítelem, jen se valí v posteli,” uvedla Monika.

Žena také řekla, že Charlotte dluží ji peníze za ‘přetvořený plastikami’ obličej, a také dodala, že při odchodu okradla svou maminku.

Zdroj: expres.cz

Také Charlotte řekla, že nový manžel Moniky je zlatokop, ale maminka to ihned odmítla, a řekla, že je to lež, a její muž se stará o ni přes dva roky.

“Nakonec vůbec nechápu, že strana Štiků a Koktů se již přes dva roky neustále naváží a trefuje do mě, mého manžela a mých rodičů. Neustále se jejich atakům braníme, ale pravděpodobně to značí, jak chudý a zoufalý život mají,” ukončila Monika.

Zdroj: instagram.com

Share