Makhmud Muradov opustil svůj domov: Monika Bagárová spolu s jejich dcerou musela zůstat doma

Někdy útěk z domova může být nejlepším řešením situace. Možná právě to si Makhmud Muradov myslel ve chvíli, kdy se jeho choť zpěvačka Monika Bagárová účastnila závěrečného dílu show SuperStar prostřednictvím videohovoru. Pravděpodobně nechtěl v tu chvíli vidět mnoho lidí, takže možnost útěku z domu byla velmi vhodná.

Makhmud Muradov prozradil, že v době, kdy probíhalo natáčení posledního přenosu pořadu SuperStar, v jejich domě s Monikou Bagárovou bylo hodně lidí.

Zdroj: Instagram

Všichni neustále někam chodili a chtěli se na dítě podívat. Po chvíli se zápasník smíšených bojových umění unavil a rozhodl se opustit dům.

Právě v tu chvíli byla Monika Bagárová členkou poroty pořadu SuperStar a účastnila se dálkově prostřednictvím videohovoru.

Zdroj: Instagram

Byla nucena tak učinit, protože pár dní předtím porodila své první dítě, dceru Rumii. Byla to jediná možnost, jak mohla vykonávat svou funkci porotkyně.

Zdroj: Instagram

„Radši jsem jel na trénink a do sauny“ pověděl Makhmud Muradov v show Cool talks stanice Prima Cool. Ale to bylo jen jednou.

Zdroj: Instagram

V běžném životě má zápasník smíšených bojových umění velmi pevné nervy. Plně se vyrovnává s pomocí v péči o dítě a byl dokonce přítomen u porodu své dcery.

„Pomáhám Monice, jak můžu. Myslím, že je spokojená“ řekl Makhmud Muradov. Je velmi sebevědomý a nemá strach, který mají jiní otcové, totiž že by svým malým dětem nějak mohli ublížit.

Zdroj: Instagram

Také mu nic nevadí, aby své dítě převlékl. Podle něj není nic složitého na výměně plenky. Není nic strašného nebo hanebného v péči o vlastní dítě.

Zdroj: Instagram

Makhmud Muradov byl také přítomen při porodu své dcery. Přiznal, že neplakal, ale zároveň měl uvnitř takové pocity, jaké předtím necítil.

Zdroj: Instagram

Ale také si vzpomněl, že když se Rumia narodila, paní doktorka ji začala kontrolovat. Prohmatávala ji a strkala prsty do pusy. Pak ji požádal, aby byla trochu opatrnější.

„Je to přece malé dítě. To jsem byl i trochu nas**ný“ promluvil o svých pocitech v tu chvíli otec Rumií a manžel Moniky Bagárové.

Share