„Deset filmů o skutečném ženském štěstí“: Vyprávějí o tom, co je nejdůležitější v životě téměř každé ženy

Tyto filmy jsou víc než filmy o lásce. Vyprávějí o tom, co je nejdůležitější v životě téměř každé ženy. O tak křehkém, dlouho očekávaném a radostném ženském štěstí.

Těchto 10 filmů přitahují diváka od první minuty. Po jejich sledování zůstává velmi zajímavá dochuť ve formě inspirace a naděje na to nejlepší.

Doporučujeme vám sledovat každý z těchto filmů!

1. Gejša

Zdroj: coma.in.ua

Film, který stojí za to sledovat pro každého, kdo je unavený čekáním na svou lásku. Příběh holčičky, která dokázala během let nést hlavní pocit. Přitažlivá kouzla gejši a válečné těžkosti – film si dodnes uchovává svou přitažlivost.

2. Těžká krása / 200 Pounds Beauty

Zdroj: coma.in.ua

Neobvyklý film o lásce. Bude někdo z nás tak riskovat, že půjde kvůli milovanému do stínů natolik, že budou vidět pouze obrysy? Na tuto otázku odpoví hlavní postava, která vám zvedne náladu.

3. Město andělů

Zdroj: coma.in.ua

Je těžké zůstat lhostejný k tomuto splétání pocitů, magie a reality. Nicolas Cage a Meg Ryan nám dávají pocit naděje. A najednou i my budeme mít takové štěstí?

4. P.S. Miluji Tě

Zdroj: coma.in.ua

Tento film stojí za to věnovat pozornost – je to jedna z mála případů úspěšné filmové adaptace knihy. Román Cecelii Ahernové získal druhý život díky nádherné hře a dobrému scénáři.

5. Deník Bridget Jonesové

Zdroj: coma.in.ua

Kouzelný příběh, který zaujme od prvních minut sledování. Milostný trojúhelník, hledání ženské štěstí a rozbité sklo. To vše uvidí ten, kdo se rozhodne pro sledování.

6. Až tak moc tě nežere

Zdroj: coma.in.ua

Oblíbeným tahem scenáristů je smíchání několika milostných příběhů najednou. My, jako vděční diváci, jsme připraveni přijmout takové filmy. Mnozí budou tento film milovat pouze za příběh Bena a Jennifer. Podívejme se společně!

7. Druhá nebo první

Zdroj: coma.in.ua

Film o lásce… Teprve zde se příběh zobrazuje z jiného úhlu. Filmový duet Susan Sarandonové a Julie Robertsové odhaluje další dimenze ženského štěstí.

8. Něco se děje / Kuch Kuch Hota Hai

Zdroj: coma.in.ua

Další tvorba slavné trojice Kajol, Shahrukha Khana a Rani Mukherjee pod vedením Karana Johara. Ženské štěstí to je být s milovaným mužem, nebo něco jiného? Hledáme odpověď v tomto filmu.

9. Bezpečný přístav

Zdroj: coma.in.ua

Příběh ženy, která se rozhodla jednou provždy změnit svůj život, plný bolesti a zoufalství. Je to příběh o útěku a hledání sebe sama, boji za štěstí a získání svého bezpečného přístavu.

10. Jíst, meditovat, milovat

Zdroj: coma.in.ua

Jíst, meditovat, milovat je zajímavá filmová adaptace autobiografie spisovatelky Elizabeth Gilbertové. Jednou si tato žena uvědomila, že je úplně nešťastná a její život je marný. Ale rozhodla se, že vše změní. A Elizabeth se začala měnit sama.

Share