“Ne to, jak zpíváš, ale ty tvoje modré oči”: Ivana Gottová ukázala první záběry z filmu Karel

Všichni příznivci zesnulého Karla Gotta jsou velmi šťastní. V den 81. výročí zpěvákova narození dostaly od vdovy Ivany Gottové dárek. Sdílela na sociálních sítích první záběry z filmu Karel.

Natáčela ho v posledním roce života legendárního zpěváka Olga Špátová. V tom krátkém videí můžeme vidět svatbu rodiny Gottovych.

Zdroj: facebook.com

“Vážení a milí, děkuji za krásné maily a dopisy, které jste mi posíláte dnes, v den nedožitých narozenin mého zesnulého manžela,” napsala na Facebooku vdova.

“Jsem moc ráda, že dneska mužů vám ukázat záběry z filmu Karel. Doufám, že vás to krátké video potěší,” dodala Gottová.

Zdroj: facebook.com

Na začátku jsme můžeme uvidět velmi dojemný rozhovot Karla a jeho dcery Charlotte. “To se líbilo mamince, když jsme se seznámili. Říkala: Ne to, jak zpíváš, ale ty tvoje modré oči,” řekl Gott.

V lednu roku 2008 se Karel Gott oženil na Ivaně Macháčkové, se kterou prožil dlouhých 11 let. Jich svatba proběhla v Las-Vegasu, a jejich jediným svědkem byla dcera Charlotte.

Zdroj: facebook.com

“Rozhodli jsme se na místě. Řekl jsem Ivaně: ‘Chceš mě tady vzít?’ Chvilku bylo ticho a najednou Ivana říká: ´Počkej, to si děláš legraci, to je kostelíček, kde se mnoho známých lidi bralo. A já odvětil: ‘Toto místo volím teď, vezmeš si mě?’. Ivana řekla ano” řekl Slavík.

Manželství mělo malé problémy s legalizováním své svatby v Česku. “To vyřizování byli náročné. Neustále jsme dokládali dokumenty, takže to trvalo. Ale dopadlo to dobře,” uvedl zesnulý zpěvák.

Zdroj: facebook.com

Share