“Do jejího života přijdou velké změny“: сo prorokuje věštkyně Graciela o budoucnosti Dominice Gottové

Dominika Gottová teď asi má nejhorší období. V minulosti měla problém s alkoholem, který možná má i teď. Vztah s Timo Tolkkim ještě nemá vyřešený. Ale vědma Graciela řekla, že do její života by měl vstoupit nový muž, a bude u ni všechno v pořádku.

“Poslední dobou Dominika Gottová je velmi uzavřena a osamělá. Vůbec nemá štěstí v lásce. S Timo to nebylo takové, jaké si představovala. V kartách jsem také uviděla Ivanu,” řekla vědma Graciela.

Zdroj: ahaonline.cz

“Gottová svůj život chce úplně změnit. Vidím také její středy a deprese. Její psychika není vyrovnaná,” dodala vědma.

“Vždy má pocit, že kolem ni jsou jenom falešné lidi. Musí trochu myslet pozitivně. Je to velmi srdečná dívka. V kartách má boží oko,” vysvětlila Graciela.

Zdroj: ahaonline.cz

“V nejbližší době ji čeká velké štěstí. Do života ji přijde muž, který ji opravdu bude milovat, ale všechno však záleží na ní,” uvedla vědma.

“Do jejího života přijdou velké změny. Ve dnešní době bojuje sama se sebou a chce jít jenom dopředu, ale ji se to bohužel nedaří. Teď ve své hlavě drží jednoho muže, ale není to správně. Ten muž je pro ní nepřítel,” řekla kartářka.

Zdroj: stars24.cz

Dominika stále tvrdí, že se s nim rozvede, ale to nedělá. Podle vědmy, Tolkki krade její veškerý oheň, a ona nemůže s tím nic udělat. Občas na něho mysli. Timo řekl, že s Dominikou jsou v kontaktu.

“Dominika se boji samoty, a od něj chce odejít. Až se od něj odpoutá, přijde k ni životní láska. Je nešťastná ve společnosti svého manžela. On ji jakoby zfanatizoval,” dodala Graciela.

Zdroj: tn.nova.cz

Také má některé záležitosti se svým zesnulým otcem Karlem Gottem. Podle vědmy, asi žárli na Charlottu a Nellu, protože oni měli tatínka, a Dominika ne.

“Vidím Dominiku oslabenou a nemocnou. Asi musí jít do nemocnice, nebo léčebny. A tak všechno záleží jen na ní. Měla by se rozhodnout a začít myslet na sebe,” ukončila Graciela.

Zdroj: ahaonline.cz

Share