Osobní život Zlaty Adamovské a Petra Štěpánka: Rozvod aneb šťastné pokračování manželství

Na internetu se objevily drby, že údajně známý pár z populárního seriálu Ordinace v růžové zahradě je v krizi. Začalo se říkat, že Adamovská a Štěpánek prý procházejí velmi špatnou fází svého vztahu a že se možná brzy rozejdou. Je to pravda, nebo jen pomluva?

Zlata Adamovská řekla, že když jejich vztah teprve začínal, řekli si, že na sebe nebudou hrát nic. Souhlasili, že si budou říkat pravdu, i když je nepříjemná.

Zdroj: TV Prima

Podle ní chtějí žít svobodně. Protože už toho mají dost, chtějí mluvit pravdu a nepředstírat.

Zdroj: Profimedia.cz

„Vím, že jsem holka do nepohody“ řekla Zlata Adamovská pro časopis Můj čas. Vysvětlila, že si může sama vyměnit kola u auta a místo vytříbeného jídla klidně jíst suché rohlíky.

„Nejsem vůbec rozmazlená a jsem na to pyšná“ dodala Zlata Adamovská.

Zdroj: TV Nova, ara

Když jsou v jejich vztahu špatné momenty, nikdo z nich se z toho nehroutí. Nikdo z nich nezačíná válku uvnitř vztahů, která je může zničit.

Ale přesto existují drby, že uvnitř jejich vztahu je všechno špatné. Říká se, že prý herečka myslí jen na sebe, že zakazuje svému manželovi utrácet společné peníze, neustále chce slyšet od něj chválu a tak dále

Zdroj: TV NOVA

To jsou údajně důvody, proč se pár může brzy rozejít. Objevily se také zvěsti, že se jejich vztah prý ještě zhoršil během krize koronaviru, když byli celou dobu spolu v jednom bytě.

Zdroj: Profimedia.cz

Podle vyjádření samotné Zlaty Adamovské ale nyní nemají problém. S největší pravděpodobností jsou v pořádku a nemají v plánu se rozloučit.

Autor: Pavel Machan

Pravděpodobně už nejsou v tom věku, aby se hodně hádali. Navíc každý z nich ví, co od tohoto vztahu chce. Petru Štěpánkovi je 71 let a Zlata Adamovská je o deset let mladší.

Share