Jiřina Bohdalová musela zrušit oslavy devadesátin v O2 areně: Nové místo oslav je již známo, stejně jako některé detaily

Koronavirus změnil životy miliard lidí. Mnoho lidí mělo plány na několik měsíců dopředu, ale museli to zrušit. Týká se to zejména celebrit, které měly plány na různé veřejné akce. Například Jiřina Bohdalová musela změnit své plány na oslavu svých devadesátin.

Jiřina Bohdalová plánovala dát svým fanouškům představení v O2 areně, kam by přišlo 16 tisíc diváků. Ale koronavirus tyto plány zničil.

Foto: Martin Hykl

Nyní herečka plánuje podobnou akci v Hudebním divadle Karlín. Ale tam budou moci přijít jen 3 tisíce lidí, což je pětkrát méně.

Foto: Martin Hykl, archiv

Ale to bylo nutné udělat. Lépe přijde méně lidí, ale i rizika nákazy budou menší.

Jeden z promotérů koncertu herečky řekl pro portál Aha!, že by se mohlo v O2 areně výrazně omezit počet návštěvníků. Například o dva méně lidí, ale v takovém případě by to nemělo smysl.

Zdroj: Profimedia

„I kdyby se nám to vyplatilo, s paní Bohdalovou zbohatnout nechceme“ řekl zdroj.

Někteří známí a přátelé herečky ale tvrdí, že třeba vystoupení v Hudebním divadle Karlín bude ještě lepší.

Zdroj: FTV Prima

Například režisér Zdeněk Zelenka řekl, že sice má O2 arenu moc rád, ale pro Jiřinu Bohdalovou bude nové místo oslav ještě lepší.

Zdroj: Profimedia

Dodal také, že nyní herečka vůbec nechce přemýšlet o penězích, nechce na tom vydělávat, teď se chce bavit a dělat to, co miluje.

Zdeněk Zelenka bude pomáhat své kamarádce při přípravě na oslavu. Bude například režisérem filmových klipů.

Foto: Martin Hykl, archiv

Zajímavostí je také to, že během představení Jiřina Bohdalová nejen zahraje, ale i zazpívá.

„Musí jí to sedět, a co to bude, je pouze a jen na ní. Radí se kamarádem Ľubomírem Fockem“ řekl portálu Aha! jeden člověk z hereččina okolí.

Share