Jak teď vypadá Said z telenovely „Klon“ herec Dalton Vig a kdo je jeho krásná žena

Brazilský seriál „Klon“ získal obrovskou lásku a uznání po celém světě. Dodnes zůstává jedním z nejdiskutovanějších seriálů. Herci, kteří ztvárnili role, se probudili slavní a stali se všeobecnými favority. A Dalton Vig, který hrál roli Saida, nebyl výjimkou. Stále zůstává jedním z nejznámějších brazilských herců.

Zdroj: slonn.me

Zdroj: slonn.me

Vychovávala ho babička. V dětství byl nejistý a stydlivý. Nejvíce se však styděl kvůli své výšce. Vše se změnilo, když odjel do USA studovat jazyk. Tam se objevil novým způsobem. Po návratu domu rozhodl se stát hercem. Nejprve hrál pouze v epizodách, v malých rolích a v roce 2001 získal kultovní roli Saida v uznávaném seriálu „Klon“. V té době bylo mu 37 let.

Zdroj: slonn.me

Zdroj: slonn.me

Viz se přiznává, že hrát Saída nebylo jednoduché. Uvažovala dokonce o odchodu ze seriálu, protože by tuto roli prostě nezvládl. Režisér pomohl herci najít trpělivost a klid, který byl charakteristický pro postavu. Po „Klonu“ herec hrál v řadě seriálů, toči se dodnes. Navíc Dalton Vig se stal hercem divadla.

Zdroj: slonn.me

Zdroj: slonn.me

Dlouhá léta byl herec svobodným mužem. Měl spoustu románů, ale žádná milenka ho nedokázala udržet v klidu. Dokud se Vin nepotkal s herečkou Camillou Kserkesovou. Pár se oženil a v roce 2016 se jim narodila dvojčata. V té době Vinu bylo 51 let.

Zdroj: slonn.me

Zdroj: slonn.me

Zdroj: slonn.me

Share