Do hereckého ráje odešel vekslák z Bony a klid Josef Nedorost: poslední dobou žil osamocen

Josef Nedorost, který se proslavil roli ve filmu Bony a klid, byl nalezen mrtvý ve svém bytě v Českých Budějovicích. Pitva by měla ukázat důvod jeho smrti.

Poslední dobou herec měl zdravotní potíže a zemřel tak osamocen. Sousedka řekla, že Nedorost nejspíš zemřel minulý týden.

Zdroj: sledujfilmy.cz

Byt násilně otevřela policie a hasiči. Původně herec žil se svou maminkou, která ale před časem zemřela.

Další pan ze sousedního bytu pouze o této události slyšel, protože s hercem nekamarádil.

Zdroj: ceskatelevize.cz

V polici uvedli, že byli přivolání do panelového domu, kde v 6. patře museli otevřít byt. V něm nalezli tělo beze známek života.

Nyní se bude čekat na výsledky pitvy, která ukáže důvody smrti.

Zdroj: blesk.cz

V osmdesátých letech Josef Nedorost byl populárním herce a objevil se ve mnoha filmech, jako například Pěsti ve tmě, Bony a klid, Anděl svádí ďábla.

Zdroj: blesk.cz

Herectví ale dávno nechal a věnoval se archeologii. Udělal však výjimku, když si v roce 2014 zahrál v Bony a klid 2 a v seriálu Čechovi.

Herec Roman Skamene říká, že o smrti kolegy jen zaslechl a nic neví, co se stalo. Dodal, že ho viděl naposledy během natáčení Bony a klid 2 a choval se jinak než před mnoha lety.

Zdroj: blesk.cz

Další kolega Jan Potměšil tvrdí, že Nedorost byl jeho kamarád, se kterým táhli za jeden provaz. Smrt herce ho překvapila a bude na něj vzpomínat.

Vít Olmer říká, že s Josefem Nedorostem naposledy mluvil před měsícem a nevěděl, že ten zemřel. Dodal jenom, že žil sám a v ústraní.

Zdroj: blesk.cz

Share