Trojnásobná maminka Michaela Maurerová neváhá všem ukázat fotku v plavkách: ale takovou reakci fanoušků na svou postavu asi nečekala

Herečka a moderátorka Michaela Maurerová má tři děti, ale její postava vypadá prostě super. Má ploché bříško a štíhlé nohy jako dvacetiletá dívka. Je jí už 40 let, ale zároveň ráda zveřejňuje na svých sociálních sítích fotky v plavkách.

Spousta žen v jejím věku, včetně jejích kolegyň, se snaží udělat velmi krásné fotky. K tomu dlouho pózují a používají různé filtry.

Zdroj: Instagram

Ale to není o Michaele Maurerové. Nemá ráda, když je třeba hodně pracovat na fotkách, takže její snímky jsou velmi přirozené.

Zdroj: Profimedia.cz

„Těleso ponořené do kapaliny je nadnášeno silou, která se rovná váze kapaliny tělesem vytlačené. Děkuju panu Archimedovi za objasnění mého pobytu ve vodě“ komentovala svou fotku na Instagramu Míša Maurerová.

Herečka ze seriálu Ulice tak vysvětlila, že leží na zádech na hladině vody v bazénu.

Zdroj: Instagram

Po chvíli zveřejnila další zajímavou fotku, kde sedí na starém mopedu. K této fotografii také napsala své zajímavé úvahy.

Zdroj: Instagram

Herečka a moderátorka napsala, že se celý život snaží být moderní a obklopovat se moderními věcmi. Ale nakonec dospěla k závěru, že je tak moderní, že miluje všechno, co není moderní a je staré.

Ale k takovému závěru jí to chvíli trvalo. Většina jejích fanoušků má takové fotky a úvahy velmi ráda.

Zdroj: Instagram

Ale někdy si můžete přečíst i velmi neobvyklé komentáře. Tak například jedna žena napsala: „Postrádám hashtag #prase“.

Zdroj: Instagram

Možná si mnozí mysleli, že tato žena má závist a rozhodla se tak urazit herečku. Ale to vůbec není pravda, protože nemluvila o herečce, ale o mopedu, na kterém Michaela Maurerová seděla.

Zdroj: Instagram

Mnozí v Česku tomuto mopedu říkají právě prase.

Share