Jak vypadá Belmondova sedmnáctiletá dcera, která se narodila, když herci bylo 70 let

Lidé se ne vždy stávají rodiči v mladém věku.

Zdroj: zamechatelno.fun

Naopak ve světě se objevila tendence, podle níž lidé myslí, že radši mít dětí ve zralých letech. Například k tomu došlo v případě Jean-Paul Belmonda. Jeho nejmladší dcera se narodila, když herci bylo již 70 let! Slušný věk, že?

Matka Evy Angeliny byla Natty Tardivel. V době, kdy se dívka narodila, jí bylo 37 let. A je přirozené, že takové zprávy způsobily bezprecedentní rezonanci. Nikdo si nemyslel, že se Jean-Paul stane otcem v takovém vážném věku, již ve stáří.

Zdroj: zamechatelno.fun

Herec říkal, že je hrdý na svou nejmladší dceru. Poznamenal, že Stella Eve je skutečná radost. Jean-Paul Belmondo tráví s dívkou spoustu času a snaží se v její životě hrát velkou roli a pomáhat ve všem.

Zdroj: zamechatelno.fun

V srpnu 2020 nejmladší dceři herce bude 17 let. Blízcí lidé říkají, že Stella Eva Angelina je velmi podobná svému významnému otci. Pravda, nejčastěji se taková slova vůbec netýkají vzhledu. Dívka zcela zdědila charakter Jean-Paul – má stejnou silnou vůli, tvrdohlavá a velmi účelná.

Zdroj: zamechatelno.fun

Herec řekl, že jeho dcera je nejlepším darem ve stáří. Koneckonců, stát se otcem ve věku 20 a 70 let je úplně jiné, různé pocity. Je známo, že Stella Eva nemá v úmyslu stát se herečkou, hrát ve filmech.

Zdroj: zamechatelno.fun

Uvedla, že je hrdá na své příjmení Belmondo. Zdůrazňuje však, že nošení není ve skutečnosti tak snadné, jak by se mohlo zdát. A autoři webu „Zajímavá fakta“ s ní souhlasí – je těžké žít, když na vás novináři čekají v každém rohu, když čekají na důvod k zahájení skandálu.

Zdroj: zamechatelno.fun

Fotografie Stelly Evy Angeliny se často objevují ve francouzských časopise a byla také nazývána nejmódnější teenagerkou v zemi. Ale fanoušci se diví: nosila by dívka takový titul, kdyby neměla takového legendárního otce?

Zdroj: zamechatelno.fun

Share