Žít s takovým růstem to není snadné: žena překvapuje svými neuvěřitelně dlouhými nohama

Slečna je hrdá, že má takovou výšku a délku nohou, přestože pro ni je těžké s nimi žít.

Zdroj: Instagram

Obyvatelka Ameriky překvapuje svými neuvěřitelně dlouhými nohama, ale výběr oblečení pro dívku je další problém a její hlavní nepřátelé jsou dveře.

Zdroj: Instagram

Bad Renzenhorlu, 29letá obyvatelka Chicago, která pochází z Mongolska, je považována za jednu z nejvyšších dívek na světě. Z jejích 206 centimetrů, nohy jsou 134 cm a 11 milimetrů.

Zdroj: Instagram

Renzenhorlu, zkráceně Ren, se narodila v rodině vysokých rodičů: její otec je vysoký 208 centimetrů a její matka vysoká 185 centimetrů. Pokud jde o nohy, na světě je jen jedna dívka, jejíž nohy jsou delší než Bad.

Zdroj: Instagram

Záznam patří další obyvatelce Spojených států – Mackie Carrinové, má o 51 milimetrů víc. Renzenhorl je na čestném druhém místě spokojená s tím, jak vypadá: dívka ráda ukazuje světu své dlouhé nohy.

Zdroj: Instagram

„Mám ráda vysoké podpatky a šortky. Miluji své nohy. Myslím, že mě dělají krásnými.“

Nebylo to však vždy tak. Dokonce dívka trpěla hodně, protože se považovala za příliš vysokou.

„Když jsem byla v první třídě, má učitelka a já jsme byly stejné výšky – 168 centimetrů. Byla jsem malá holka a chtěla jsem nosit roztomilé oblečení, ale nebylo možné nic najít,“ říká Ren.

Nedostatek věcí správné velikosti není jediným problémem. Kvůli její výšce dívka nemůže normálně projít dveřmi. „Dveře jsou pro mě příliš nízké!“

Zdroj: Instagram

Přes tyto problémy však dívka miluje to, jak vypadá. Trvalo jí to 15 let, než se to naučila. „Za posledních 15 let jsem začala milovat svou výšku a jsem s ní opravdu spokojená, stejně jako s dlouhými nohama.“

Dívka si našla práci, pro kterou je její postava ideální.

„Nedávno jsem začala spolupracovat se značkou, která vyrábí legíny pro vysoké dívky. Být vysokou je dobré a ve srovnání s ostatními lidmi můžete vypadat jedinečně.“

Share