Která květina se vám nejvíce líbí: popíše váš charakter a dozvěďte se něco velmi zajímavého

Vyberte si z následujících možných květin, která se vám nejvíce líbí, a dozvěďte se něco velmi zajímavého o vás.

Zdroj: zyttia.org

 1. Pokud zvolíte první květinu, pak o vás lze říct jednou věc: jste ženská a sexuální. A nejdůležitější v tom je, že vůbec nepředstíráte, ale opravdu taková jste. Jste vždy v centru pozornosti mužů, kteří vás obdivují.

  Pokud jde o ženy, můžeme říct, že vám trochu závidí. Ale nevěnujte tomu čas, nestojí to za to. Žijte jen pro sebe. Ceníte si upřímné, ​​skutečné přátelství, takže máte málo přátel. S nimi se cítíte jako ryba ve vodě.

  Chce-li někdo získat vaši důvěru, musí tvrdě na tom pracovat. Ráda se oblékáte do volných šatů a do formálního oblečení, a velmi dobře se vám hodí.

 1. Jste velmi milá, citlivá a romantická žena. Každý chce mít kolem sebe takovou osobu, objímat ji a chránit. Muži pro vás píšou básně a písničky.

  Mnoho lidí o vás sní! Rádi dostáváte komplimenty od mužů, přitom že se stydíte, když od nich uslyšíte dobrá slova. V případě potřeby ukážete své „hroty“. Jste účelový člověk, rádi dosáhnete toho, co chcete, a téměř vždy uspějete.

  Máte rádi nudové odstíny oblečení a měkké tkáně.

 1. Máte rádi poctivost, nemůžete vydržet lži a lháře, nesnášíte, když vidíte, že se děje nějaká nespravedlnost.

  Pokud jsou na cestě nějaké překážky, můžete je bez problémů projít! Duležitou věcí v lidech pro vás je dobrota. Vaříte dobře, máte rádi svou rodinu. Postaráte se o sebe, pěkně se obléknete.

  Není vždy možné, aby tito lidé našli hodného manžela. Pravděpodobně proto, že máte velmi vysoké požadavky. Ale určitě bude někdo, kdo z vás udělá šťastnou ženu. Dáváte přednost klasickému oblečení.

 1. Jste pozitivní, energický člověk! Duše společnosti!

  Máte rádi, když někdo věnuje vám svou pozornost. S muži jste přátelé. A jak se často stává, oni se do vás zamilují, ale vy ne. Nechcete otevřít svou duši. Málokdo ví, jaká jste ve skutečnosti.

  Máte rádi risk, často měníte svůj vzhled a účes. Všechno oblečení vám patří!

 1. Máte adekvátní sebehodnocení. Vždy vám říkali, že jste dobrá, krásná a chytrá holka. Ale vaše rodiče, zejména matka, vás naučili, že hlavní věc v lidech je vnitřní bohatství. Jste docela moudří.

  Vaši kamarádi často s vámi sdílejí své zkušenosti a žádají o radu. Jste v pohodě s muži. Máte skvělý vkus.

 1. Jste tajemná. Navenek vypadáte jako jednoduchá, klidná dívka. Ale není tomu tak. Jste docela všestranní. Muž, který dokáže uhádnout o čem myslíte a obdrží vaši pozornost a důvěru, bude tím nejšťastnějším mužem na Zemi.

  Často přitahujete muže, ale faktem je, že to ani nevíte. Mnoho z nich nemá odvahu se s vámi začat mluvit. Máte krásnou tvář a vaše oči jsou úžasné!

Co si myslíte o těchto popisech?

Share